Off Road Sport Dirt Bike K26-NC300S Ny stil
K26-NC300S har klare og glatte linjer med orange og sølvfarve, hele køretøjet anvender Zongsen NC300S motorenkeltcylinder, firetakts, vandkølende, overliggende dobbeltknast, seks gear med balanceaksel, fire ventiler, Six Gearshift Balance aksel, som reducerer vægten af hele køretøjet med omkring 1100 gram. Det er nydesignet og moderigtigt. dirtbikes elskeren kan lide det så meget. Rammen er højkulstofstål og KKE højstyrke aluminiumshjul med CNC tromlekerne, konfigurationen er høj og kvaliteten er fantastisk.
Send forespørgsel
Produkt introduktion
K26-NC300S har klare og glatte linjer med orange og sølvfarve, hele køretøjet anvender Zongsen NC300S motorenkeltcylinder, firetakts, vandkølende, overliggende dobbeltknast, seks gear med balanceaksel, fire ventiler, Six Gearshift Balance aksel, som reducerer vægten af hele køretøjet med omkring 1100 gram. Det er nydesignet og moderigtigt. dirtbikes elskeren kan lide det så meget. Rammen er højkulstofstål og KKE højstyrke aluminiumshjul med CNC tromlekerne, konfigurationen er høj og kvaliteten er fantastisk.


| K26-NC300S | |
| Motor: | Zonsen NC300S motor Enkeltcylinder, 4-takts, vandkølende, overliggende dobbeltknast, seks gear med balanceaksel |
| Forskydning (ml) | 283 ml |
| Boring og slag (mm×mm) | 82.0*53.6 |
| Maks. effekt (kw/r/min) | 23/9000kW/R/MIN |
| Maks. drejningsmoment (Nm/r/min) | 25/7000 N.m/r/min |
| Kompressions forhold | 11.6:1 |
| Smøremetode | Tryk og sprøjt |
| Koblingsmetode | Manuel våd multiplade |
| Gearskiftemetode | Konstant mesh, to-trins transmission,6-gearskift |
| Optændingsmetode | DC-CDI |
| Startmetode | Kick/Elektrisk |
| Ramme | Q345. Højt kulstofstål |
| Lyddæmper | Rustfrit stål |
| Front støddæmpere | Inverteret op og ned to-vejs justerbar type |
| Støddæmpere bagpå | Justerbar med airbag |
| Skivebremse foran | Dobbelt stempelpumpe Hydraulisk forbremsesystem, justerbart håndtag |
| Skivebremse bag | Enkeltstempelpumpe hydraulisk bagbremsesystem |
| Fælg af hjul | STØRRELSE:Foran 60-21 Bag:2.15-18,KKE Højstyrke aluminiumshjul med CNC-tromlekerne; Eger i rustfrit stål |
| Dækstørrelse | CST Brand, Forside:80/100-21 Bagside:110/100-18 |
| Batteri | Lithium batteri HJTX4L-FPZ |
| Længde bredde højde | 2210x810x1260mm |
| Frihøjde | 300 mm |
| Sædehøjde | 930 mm |
| Tank kapacitet | 6.8L |
| Hjulbase | 1500 mm |
| Køreklar vægt | 113,5 kg |
Populære tags: off-road sport dirt bike k26-nc300s nye stil, Kina off road sport dirt bike k26-nc300s nye stil producenter, leverandører, fabrik
Du kan også lide
Send forespørgsel












