K26-NB300 Off Road Dirt Bike 2023 Ny lilla og rød
K26-NB300 har klare og glatte linjer, med lilla og rød farve, hele køretøjet anvender Zongsen NB300 motorenkeltcylinder, firetakts, vandkølende, overliggende knast, vandret hældende, fire ventiler, seks gearskifte balanceaksel , hvilket reducerer vægten af hele køretøjet med omkring 1200 gram. Det er nydesignede cykler og elsket af mange kunder. Håber du vil elske det.
Send forespørgsel
Produkt introduktion
K26-NB300 har klare og glatte linjer, med lilla og rød farve, hele køretøjet anvender Zongsen NB300 motorenkeltcylinder, firetakts, vandkølende, overliggende knast, vandret hældende, fire ventiler, seks gearskifte balanceaksel , hvilket reducerer vægten af hele køretøjet med omkring 1200 gram. Det er nydesignede cykler og elsket af mange kunder. Håber du vil elske det.


| K26-NB300 | |
| Motor: | Zonsen NB300 Motor Enkelt cylinder, 4-takts, vandkølende, overliggende knast, vandret hældende |
| Forskydning (ml) | 279,6 ml |
| Boring og slag (mm×mm) | 74 |
| Maks. effekt (kw/r/min) | 19(1±5%)/8500(1±5%) |
| Maks. drejningsmoment (Nm/r/min) | 23(1±5%)/7500(1±5%) |
| Kompressions forhold | 10.5:1 |
| Smøremetode | Tryk og sprøjt |
| Koblingsmetode | Manuel våd multiplade |
| Gearskiftemetode | Konstant mesh, to-trins transmission,6-gearskift |
| Optændingsmetode | CFW kapacitiv energilagringstype |
| Startmetode | Elektrisk |
| Ramme | Q345. Højt kulstofstål |
| Lyddæmper | Rustfrit stål |
| Front støddæmpere | Inverteret op og ned to-vejs justerbar type |
| Støddæmpere bagpå | Justerbar med airbag |
| Skivebremse foran | Dobbelt stempelpumpe Hydraulisk forbremsesystem, justerbart håndtag |
| Skivebremse bag | Enkeltstempelpumpe hydraulisk bagbremsesystem |
| Fælg af hjul | Højstyrke aluminiumslegering fælg, tromle kerne, front 1,60*21 bag2,15*18 |
| Dækstørrelse | YuanXing-mærke, Forside:80/100-21 Bagside:110/100-18 |
| Batteri | Lithium batteri HJTX4L-FPZ |
| Længde bredde højde | 2210x810x1260mm |
| Frihøjde | 300 mm |
| Sædehøjde | 930 mm |
| Tank kapacitet | 8.8L |
| Hjulbase | 1500 mm |
| Køreklar vægt | 122 kg |
Populære tags: k26-nb300 offroad dirtbike 2023 ny lilla og rød, Kina k26-nb300 offroad dirtbike 2023 ny lilla og rød producenter, leverandører, fabrik
Du kan også lide
Send forespørgsel












