GTS PR300 Off Road Dirt Bike til salg
GTS PR300 har klare og glatte linjer. Hele køretøjet anvender ZONSEN PR300 SOHC, luftkøling, 4-takts, vandret hældende, fire ventiler, fem gearskiftebalanceaksel, som reducerer vægten af hele køretøjet med omkring 1200 gram. Det er nydesignet cykler fra 2023, folk kan lide det meget, tak!
Send forespørgsel
Produkt introduktion


| GTS-PR300 | |
| Motor: | ZONSEN PR300 SOHC, luftkøling, 4-takts, vandret hældende |
| Forskydning (ml) | 271,3 ml |
| Boring og slag (mm×mm) | 75 mm×61,4 mm |
| Maks. effekt (kw/r/min) | 16/8500kw/r/min |
| Maks. drejningsmoment (Nm/r/min) | 22/6500 N.m/r/min |
| Kompressions forhold | 9.29:1 |
| Smøremetode | Tryk og sprøjt |
| Koblingsmetode | Manuel våd multiplade |
| Gearskiftemetode | Konstant mesh, to-trins transmission,5-gearskift |
| Optændingsmetode | Kapacitiv energilagringstype |
| Startmetode | Fem gear Type: Elektrisk / Kick, Seks Gears Type: Elektrisk |
| Ramme | Udvidet højstyrke stålrør Dobbelt svingarmsramme |
| Lyddæmper | Modtrykslyddæmper i rustfrit stål og aluminiumslegering |
| Front støddæmpere | Inverteret ensrettet dæmpning foran støddæmper, justerbar |
| Støddæmpere bagpå | Enkeltkammer hydraulisk indre airbag støddæmper, tilbageslagsdæmpning justerbar |
| Skivebremse foran | Dobbelt stempelpumpe Hydraulisk forbremsesystem, justerbar håndtag |
| Skivebremse bag | Dobbelt stempelpumpe hydraulisk bagbremsesystem |
| Fælg af hjul | Højstyrke aluminiumslegering fælg, tromle kerne, front 1,60*21 bag2,15*18 |
| Dækstørrelse | XINGUIZUN Deep Tooth Tire, Front 80/100-21 Bag 100/90-18 |
| Batteri | 12V6AH |
| Længde bredde højde | 2050mm*805mm*1160mm |
| Frihøjde | 310 mm |
| Sædehøjde | 900 mm |
| Tank kapacitet | 6.5L |
| Hjulbase | 1360 mm |
| Køreklar vægt | 110 kg |
Populære tags: gts pr300 terræncykel til salg, Kina gts pr300 terrængående motorcykel til salgsproducenter, leverandører, fabrik
Du kan også lide
Send forespørgsel












